Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

30-річчя зустрічі випускників 1985 року (2015р)

Відбулася 30-річчя зустрічі випускників 1985 року (2015р)

2 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1985 року.

З нагоди 30-ої річниці закінчення університету лікарі-випускники приїхали з різних регіонів України. Серед колишніх студентів ЧМІ сьогодні в університеті викладають: Таміла Сорокман, Юрій Роговий, Микола Гінгуляк, Віктор Гордієнко, Леонід Власик, Марина Гаєвська, Сергій Іващук, Марина Кавун, Богдана Сенюк.

З теплими словами вітання до випускників звернувся ректор Тарас Бойчук та розповів про здобутки університету і перспективні напрямки його подальшого розвитку.

Свої вітання висловив професор кафедри інфекційних хвороб та епідеміології Андрій Сокол, підкресливши, що ті, хто сьогодні завітали до цієї зали, саме в цих стінах здобували освіту, цікаво й наповнено проводили студентські роки і реалізувалися як особистості.

Ведучим свята був завідувач кафедри гігієни та екології Леонід Власик. Серед випускників зі словами вітання звернулися до колишніх однокурсників декан медичного факультету № 4 Таміла Сорокман та завідувач відділення анестезіології Обласної клінічної лікарні м. Луцьк Світлана Сміхович. Григорій Остапчук привітав усіх присутніх чудовою грою на баяні.

На завершення зустрічі 1985 року студенти-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» подарували ювілярам музичні і танцювальні номери.

 

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ: 

Зустріч випускників БДМУ 1978 року

Зустріч випускників БДМУ 1978 року
35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.
 

Відбулася зустріч випускників 1975 року

Відбулася зустріч випускників 1975 року

18 вересня 2015 р. у Буковинському державному медичному університеті відбулася зустріч випускників 1975 року.