Бойчук Тарас Миколайович голова правління асоціації випускників Буковинського державного медичного університету

Зустріч випускників

ШАНОВНІ  ВИПУСКНИКИ
Буковинського державного медичного університету

Ми раді вітати Вас на офіційному сайті Чернівецької обласної громадської організації “Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету”. Девіз нашої асоціації “Merge, tueri, creo – об’єднувати, захищати, створювати”. А саме – об’єднувати та захищати інтереси випускників та створювати всі умови для розширення зв’язків між випускниками університету, підвищення творчої та професійної активності членів Асоціації.

Приємно, що любов до рідної alma mater об’єднує нас. Здається, ще недавно сиділи на студентській лаві, а сьогодні Ви вже досвідчені професіонали, майстри своєї справи. Кожен з вас почесно виконує місію лікаря – зберігає життя і здоров’я людей та з гідністю несе звання випускника Чернівецького державного медичного інституту, сьогодні Буковинського державного медичного університету.

Безперечно, університет  має велику історію та славні традиції, проте варто зауважити, що творять  цю історію студенти та випускники навчального закладу, творите цю історію Ви.

І щоб примножувати традиції нашої медичної родини, ми прагнемо не втрачати зв’язок ні з одним випускником, з цією метою і створено Асоціацію випускників. Завдяки сайту Ви матимете змогу переглянути свій випускний альбом, знайти однокурсників, знайти інформацію про ваш випуск, поспілкуватися на форумі.

Зауважу, з часу заснування Чернівецького державного медичного  інституту, Буковинської державної  медичної академії та Буковинського  державного медичного університету підготовлено і випущено не одне покоління  фахівців-медиків, які плідно працюють на користь суспільству. Наші випускники, працюючи від первинної ланки  охорони здоров’я до міністерських  посад, гідно примножують традиції Буковинської медичної школи. Серед  них є значна кількість провідних  науковців, організаторів охорони  здоров’я та кваліфікованих лікарів. Широкою є географія наших  випускників: вони трудяться у різних клініках від районних лікарень до провідних НДІ, значна частина випускників  БДМУ працює у ближньому та дальньому  зарубіжжі.

БДМУ пишається своїми випускниками, БДМУ пишається Вами.

Завдання асоціації.

"Асоціація випускників Буковинського державного медичного університету" створена для втілення в  життя наступних завдань:

• захист законних інтересів своїх членів, сприяння вирішенню їх проблем.
  •  сприяння створенню та розширенню зв’язків між випускниками БДМУ та його кафедрами.
  • сприяння розвитку ділового співробітництва між БМДУ та фізичними і юридичними особами, з метою подальшого працевлаштування та професійного розвитку випускників університету - членів Асоціації.
  • участь у проведенні моніторингу професійних досягнень випускників Університету.
  • сприяння членам Асоціації під час проходження практики та стажування, у сфері медичної освіти.
  • сприяння науково-дослідницькій роботі фахівців-медиків - членів Асоціації.
  • популяризація медичних знань серед населення Чернівецької області.
  • сприяння розвитку зв’язків з іншими громадськими організаціями та співробітництву між вищими медичними навчальними закладами.
  • сприяння удосконаленню системи підготовки медичних кадрів і приведенню їх у відповідність до світових стандартів.
  • створення сприятливих умов для підвищення творчої та професійної активності членів Асоціації.

Принципами діяльності є конструктивність, дипломатичність та аполітичність, що підкреслює унікальність діяльності. Організація займає позицію захисту кожної ініціативної групи або людини окремо. Як каже Ніна Зорій (член правління Асоціації): «Наше майбутнє можемо побудувати тільки ми і тільки разом!».

Більше новин:

Вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Вітання з наступаючими святами

Шановні випускники, викладачі, співробітники, студенти
Буковинського державного медичного університету!

Прийміть найщиріші вітання з наступаючим Новим 2013 роком та Різдвом Христовим!

Вітання Ректора БДМУ з нагоди Дня Незалежності України

Шановні колеги та студенти! Щиросердечно вітаю Вас з 23-ою річницею Незалежності України. Цей день є одним із найголовніших свят у нашій державі. У ньому – відлуння минулих страждань і радість національного відродження, духовної свободи і культурного піднесення. Ця видатна дата започаткувала нову епоху в житті нашого народу.

Шановні студенти Буковинського державного медичного університету!

Шановні студенти, безпосередньо від Вас залежить майбутнє нашої держави. Переконаний, що Ви станете висококваліфікованими спеціалістами і зробите гідний внесок у розвиток медицини та медичної науки України.