Відбулася зустріч випускників 1975 року

18 вересня у Буковинському державному медичному університеті відбулася зустріч випускників 1975 року.

Понад 50 випускників-лікарів, які були 29-им випуском колишнього Чернівецького медичного інституту, зібралися з нагоди 40-ої річниці закінчення вишу. Серед них – 9 заслужених лікарів, 5 відмінників охорони здоров'я, 9 докторів медичних наук.

Ведучою заходу була Зінаїда Білик – дільничний терапевт КМУ «Міська поліклініка №1».

З теплими словами привітань звернувся ректор Тарас Бойчук, який розповів про здобутки та успіхи університету й зазначив, що прославляють і примножують його славу не лише викладачі та студенти, а й випускники.

Пролунали поздоровлення з ювілеєм від колишнього ректора Василя Пішака, разом з яким випускники пригадали свої студентські роки.

До слів вітання долучилися студенти-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний», які подарували гостям свята музичні номери.