Відбулася зустріч випускників 1975 року

18 вересня 2015 р. у Буковинському державному медичному університеті відбулася зустріч випускників 1975 року.

Понад 50 випускників-лікарів, які були 29-им випуском колишнього Чернівецького медичного інституту, зібралися з нагоди 40-ої річниці закінчення вишу. Серед них – 9 заслужених лікарів, 5 відмінників охорони здоров'я, 9 докторів медичних наук.

Ведучою заходу була Зінаїда Білик – дільничний терапевт КМУ «Міська поліклініка №1».

З теплими словами привітань звернувся ректор Тарас Бойчук, який розповів про здобутки та успіхи університету й зазначив, що прославляють і примножують його славу не лише викладачі та студенти, а й випускники.

Пролунали поздоровлення з ювілеєм від колишнього ректора Василя Пішака, разом з яким випускники пригадали свої студентські роки.

До слів вітання долучилися студенти-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний», які подарували гостям свята музичні номери.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

Зустріч випускників БДМУ 2003 року

Зустріч випускників БДМУ 2003 рік
10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ.
1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.

Зустріч випускників ЧМІ 1963 року

30 вересня в БДМУ відбулася зустріч випускників 1963 року випуску. Свій почесний 50-літній ювілей випуску Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) ювіляри вирішили проводити в конференц-залі адміністративного корпусу БДМУ. На зустріч прийшли 39 випускників з різних куточків України, а також з Росії та Молдови.