Курик О.Г. Особиста сторінка

Зображення користувача Курик О.Г..
Користувач сайта із:
January 2022
Останній вхід
01/22/22
Особиста сторінка
Записи на власній сторінці

Про себе

У 1984р. закінчила «з відзнакою» Чернівецький медичний інститут. З 1985р. по 2004р. працювала на посаді лікаря-патологоанатома Хмельницького обласного патологоанатомічного бюро, потім завідувачем відділення гістологічних досліджень бюро, яке з 1994р. Було реорганізоване в Державний патологоанатомічний центр України. З 1991р. кандидат медичних наук («Патоморфологія периферичного цитотрофобласту в нормальній доношеній плаценті і в плацентах при невиношуванні і переношуванні вагітності»), з 2003р. – доктор медичних наук («Лікувальний патоморфоз злоякісних пухлин травного тракту»).

У 2004-2007 роках працювала на посаді професора кафедри патологічної анатомії Івано-Франківського державного медичного університету.  У 2006р. отримала атестат доцента кафедри патологічної анатомії; у 2016 році – атестат професора зі спеціальності «патологічна анатомія». У 2008-2016 роках працювала зав. патогістологічним центром Медичного центру «Універсальна клініка “Оберіг”. У 2013-2014 роках працювала за сумісництвом на посаді професора кафедри патологічної анатомії НМУ ім. О.О.Богомольця.

З 2010 по 2019р. працювала на посаді головного наукового співробітника (лікаря- патологоанатома) наукового відділу малоінвазивної хірургії ДНУ «Науково-практичний центр профілактичної та клінічної медицини» ДУС. З 2020 року працює на посаді професора кафедри патологічної анатомії  Національного медичного університету ім. О.О.Богомольця. Була науковим керівником 5 кандидатських дисертацій. Є членом спеціалізованої Вченої ради Д26.001.38 (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), Вченої ради ДНУ «НПЦ ПКМ»ДУС і Вченої ради медичного факультету № 2 Національного медичного університету імені О.О.Богомольця.

Має вищу кваліфікаційну категорію зі спеціальності «патологічна анатомія». Має більше 400 наукових публікацій, 3 монографії у співавторстві, 1 навчальний посібник у співавторстві, 9 методичних рекомендацій, 17 галузевих нововведень, 6 патентів на корисну модель.

Є членом редакційної колегії журналу «Клінічна та профілактична медицина» ДНУ «НПЦ ПКМ» ДУС, журналу «INTERNATIONAL JOURNAL SCIENCE ANNALS», Харків, журналу International Journal of Reproduction, Fertility & Sexual Health (http://www.scidoc.org/IJRFSH.php).

Сфера наукових інтересів: патоморфологія передракових захворювань травного тракту, нейроендокринних пухлин шлунка і кишечника; патоморфологічні зміни в ендометрії і міометрії у жінок з непліддям; патоморфологія захворювань щитоподібної залози і прищитоподібних залоз.


Мої дані

Прізвище
Курик
Ім'я
Олена
По батькові
Георгіївна
Назва навчального закладу
Чернівецький державний медичний інститут
Факультет
Педіатричний факультет
Рік випуску
1984