10-річчя зустрічі випускників 2005 року

30 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників 2005 року.

На зустріч прибули понад 100 випускників з усіх регіонів України. Ведучими урочистостей були Ірина Зорій та Яна Телекі.

З щирими словами привітань звернулася проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Ніна Зорій, яка розповіла про здобутки та успіхи університету й зазначила, що прославляють і примножують його славу не лише викладачі та студенти, а й випускники.

Випускники згадували з посмішкою на вустах роки, проведені за університетською лавою, цікаві лекції, підготовку до КРОКу, улюблених викладачів і життя у гуртожитку. Зокрема, своїми спогадами поділилися колишні старости Сергій Костик і Юлія Грудецька. Ювіляри переглянули старі фото з випускного альбому та студентських років. Хвилиною мовчання випускники вшанували пам’ять про своїх викладачів і друзів, які відійшли у вічність. Вони згадали й своїх однокурсників, які зараз перебувають в АТО, рятуючи життя людей, – Андрія Красовського та Миколу Семенюка.

В урочистий день вітальні слова лунали від колишнього викладача Михайла Перепічки, разом з яким випускники пригадали студентські будні та свята.

До слів вітання долучилися й теперішні студенти БДМУ-учасники мистецьких студій Палацу «Академічний», які подарували гостям свята музичні номери.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

15-річчя закінчення БДМУ випускниками 2000 року

Відбулася зустріч випускників 2000 року

16 жовтня 2015р. у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників 2000 року.

Зустріч випускників БДМУ 2003 року

Зустріч випускників БДМУ 2003 рік
10-ЛІТТЯ ВИПУСКУ.
1 листопада в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді БДМА) 2003 року випуску.

У БДМУ відбулася зустріч випускників 2004 року

У Палаці «Академічний» з нагоди 10-річчя закінчення університету відбулася зустріч випускників БДМУ (колишньої Буковинської державної медичної академії). Ведучими-випускниками урочистостей були доцент кафедри внутрішньої медицини Оксана Оліник та доцент кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб Сергій Сажин. З вітальним словом до ювілярів звернувся ректор Тарас Бойчук.