Зустріч випускників ЧМІ 1963 року

Зустріч випускників ЧМІ 1963 року

30 вересня 2014 року  в БДМУ відбулася зустріч випускників 1963 року випуску. Свій почесний 50-літній ювілей випуску Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецького медичного інституту) ювіляри вирішили проводити в конференц-залі адміністративного корпусу БДМУ. На зустріч прийшли 39 випускників з різних куточків України, а також з Росії та Молдови.

Зібралися лікарі різного віку від 1928 року народження до 1941. Така вікова градація зумовлена тим, що впродовж 1957 року був набір з пільгами для демобілізованих з армії, для осіб зі стажем.

Серед присутніх на зустрічі частина випускників уже на заслуженій пенсії, частина ще активно трудяться. Серед них 3 Заслужені лікарі, академіки. Ведуча свята – лікар з Чернівців Марія Григорівна Гірман привітала від імені організаційного комітету прибулих на золотий ювілей – 50-річчя випуску, щиро подякувавши за їхнє бажання зустрітись. Вона представила поіменно всіх присутніх, сказавши щиро теплі слова про кожного.

Від ректорату ювілярів зі святом привітали доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який презентував присутнім основні віхи становлення БДМУ та здобутки навчального закладу. Привітання від ректора для випускників 1963 року передала доцент Ніна Зорій, проректор з науково-педагогічної роботи та виховання, яка також розповіла присутнім про Асоціацію випускників Буковинського державного медичного університету.

На зустрічі були запрошені викладачі професор Ніна Соловйова, доценти Генрієта Ловля та Роман Ніцович. Ніна Михайлівна у своєму привітанні наголосила на тому, що курс запам’ятався своєю особливою жагою до знань, до участі в художній самодіяльності.

Виступили випускники, згадуючи роки своєї юності, своїх дорослих вчителів, відаючи про свої професійні здобутки: Ткач О.І., хірург з Рівненщини; Мізерна С.Д. акушер-гінеколог з Києва; Процюк Р.Д. професор Національного медичного університету; академік, Палій Р. з Рівненщини.

Присутнім подарувала художнє вітання студентка ІІ курсу Ірина Лутчак та гурт “Зорі Буковинські”.

Продовження зустрічі проводилися в ресторані “Маестро блюз”.