Відбулася зустріч випускників 1980 року

18 вересня 2015 року у Палаці «Академічний» відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету,

колишнього Чернівецького медичного інституту, 1980 року. Зустріч була підготована у співпраці з Асоціацією випускників БДМУ. З нагоди 35-ої річниці закінчення університету лікарі-випускники приїхали з усієї України та з-за кордону.

З великим зацікавленням на початку зустрічі випускники ознайомились з відеоматеріалами, в яких було представлено минуле та сьогодення Alma mater.

Захід відкрив ректор університету Тарас Бойчук, який зазначив, що університет багато років поспіль є лідером медичної освіти і науки України, має славетну історію, потужні наукові школи та розвинену інфраструктуру. Прославляють його не лише викладачі та студенти, а й випускники, які займаються професійною, науковою і викладацькою діяльністю, успішно працюють в закладах практичної охорони здоров’я».

Ведучим урочистостей був заступник начальника управління організаційно-ресурсного забезпечення Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Іван Тріска. Ділилися спогадами про студентські роки, екзамени, практику в Репужинцях, свій випускний Іван Еремейко та Іван Горбатий (Ванкувер, Канада).

Теплі вітання прозвучали від професора кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології Ігоря Сидорчука, з яким випускники разом пригадали найяскравіші сторінки студентського життя.

Вітали випускників-1980 та їх вчителів камерний хор Чернівецької обласної філармонії, артист Чернівецької обласної філармонії Ігор Раца, Народний артист України Павло Дворський. До слів вітання долучилися й студенти БДМУ: Анастасія Пушкашу, Валерія Галицька, Генадій Петраченко, Назар Руснак, Богдан Петрюк, Марина Коротчук та народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Трембіта».

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Зустріч випускників БДМУ 1978 року

35-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 27 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету (тоді Чернівецький медичний інститут) 1978 року випуску.

Вечір зустрічі випускників 1968 року

45-ЛІТТЯ ВИПУСКУ. 13 вересня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників ЧМІ 1968 року випуску. Ведучим свята від випускників був Василь Рошка, лікар лікарні швидкої медичної допомоги, від теперішнього студентства – Христина Буринюк.

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.