Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Зустріч випускників БДМУ 1982 року

30 вересня відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1982 року.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, який розповів про досягнення університету. Також Тарас Миколайович відзначив вагомий вклад випускників 1982 року у розвиток медичної науки та практичної охорони здоров'я, адже серед випускників-ювілярів 10 кандидатів наук, 5 докторів наук, 3 Заслужених лікарі України, 13 головних лікарів, 8 заступників головних лікарів, 32 завідувачів відділень, керівників підрозділів.

Прийшли привітати своїх вихованців наставники: професор Ігор Сидорчук, професор Олександр Волошин та професор Раїса Косуба.

Приємно, що дані зустрічі об’єднують випускників з усіх куточків України: Хмельниччини, Тернопільщини, Київщини, Волині, Прикарпаття, Львівщини, тощо.

Студенти – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» презентували випускникам 1982 року творчі вітання.