Зустріч випускників БДМУ 1982 року

30 вересня відбулася зустріч випускників Чернівецького медичного інституту (тепер БДМУ) 1982 року.

З вітальним словом до випускників звернувся ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, який розповів про досягнення університету. Також Тарас Миколайович відзначив вагомий вклад випускників 1982 року у розвиток медичної науки та практичної охорони здоров'я, адже серед випускників-ювілярів 10 кандидатів наук, 5 докторів наук, 3 Заслужених лікарі України, 13 головних лікарів, 8 заступників головних лікарів, 32 завідувачів відділень, керівників підрозділів.

Прийшли привітати своїх вихованців наставники: професор Ігор Сидорчук, професор Олександр Волошин та професор Раїса Косуба.

Приємно, що дані зустрічі об’єднують випускників з усіх куточків України: Хмельниччини, Тернопільщини, Київщини, Волині, Прикарпаття, Львівщини, тощо.

Студенти – учасники мистецьких студій палацу «Академічний» презентували випускникам 1982 року творчі вітання.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Зустріч випускників 1962 року

7 вересня 2012 року у конференц-залі Буковинського державного медичного університету відбулася зустріч випускників 1962 року, які 50 років тому покинули стіни рідної Альма-Матер.

Зустріч випускників БДМУ 1982 року

випускник БДМУ  1982 р

12 жовтня 2012 року в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1982 року випуску.