Зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1992 року

Зустріч випускників БДМУ 1992 року

28 вересня відбулася зустріч  випускників університету 1992 року випуску. На зустріч з різних куточків України та зарубіжжя прибули майже 200 випускників.

Від випускників проводив свято Володимир Гребенюк, доцент кафедри хірургії та урології БДМУ, а від теперішніх студентів – Анастасія Пушкашу.

Урочистий вечір відкрив професор Олександр Іващук, який привітав випускників із професійним 20-літтям та презентував присутнім досягнення університету. З вітальними словами також виступили професори Василь Пішак та Раїса Косуба. Від випускників 1992 року виступив колишній староста курсу Богдан Амброзевич.

Випускники упродовж зустрічі побували в адміністративному корпусі Буковинського державного медичного університету на площі Театральній, відвідали історико-медичний музей та переглянули чудові мистецькі номери від вихованців студій палацу “Академічний”. З музичним вітанням виступила також донька випускниці 1992 року – Тетяна Гулик – Міс України-2007 та володарка призу глядацьких симпатій Євробачення 2012.

Всі випускники 1992 року залишилися задоволені від урочистого дійства та пообіцяли зустрічатися у стінах рідного університету не кожні п’ять років, а щорічно.

Дізнатись про зустрічі випускників БДМУ:

Випускники 1972 року зустрілися у стінах рідного БДМУ

Випускники 1972 року БДМУ

Уже традиційно з початком навчального року в Буковинському державному медичному університеті щоп’ятниці відбуваються ювілейні зустрічі випускників вишу. 21 вересня 40-річчя після випуску святкували 70 випускників Чернівецького медичного інституту 1972 року.

Зустріч випускників БДМУ 1977 року

випускник БДМУ 1977 року

5 жовтня у Буковинському державному медичному університеті відбулася зустріч випускників 1977 року випуску.

Зустріч випускників БДМУ 1982 року

випускник БДМУ  1982 р

12 жовтня 2012 року в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1982 року випуску.

Зустріч випускників БДМУ 1997 року

Зустріч випускників БДМУ 1997 р

26 жовтня в палаці “Академічний” відбулася зустріч випускників Буковинського державного медичного університету 1997 року.