Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Знаний науковець з Лондона прочитав лекцію для учасників Конгресу в БДМУ

4 квітня під час І Пленарного засідання V Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів і молодих учених лекцію для учасників прочитав професор з Великобританії.

Професор Зульквівар Мірза, президент Секції невідкладної медицини Медичного товариства Великобританії (м. Лондон, Великобританія) презентував учасникам одного із найбільших медичних конгресів України лекцію «Shock: the definition, causes and management of shock in trauma patients» («Шок: визначення, причини та ведення пацієнтів з травматологічною патологією»).
Четвер, 05 квітня 2018

В БДМУ розпочався ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з медичної біології

Впродовж 26-28 квітня 2017 року на базі Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» відбуватиметься ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з медичної біології.

В БДМУ розпочала роботу Міжнародна конференція

В БДМУ 2 березня 2017 року розпочала роботу II Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих учених «Студентське самоврядування та його роль у формуванні гуманістичних цінностей».

В БДМУ розпочато конкурс студентських науково-дослідних робіт з народної медицини

У БДМУ розпочато другий етап І туру конкурсу студентських науково-дослідних робіт з народної медицини (історико-культурологічний аспект).

В Буковинському державному медичному університеті відзначили День матері

11 травня 2017 року в Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» традиційно відбулися урочистості з нагоди Дня матері.