Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

В БДМУ зорганізували акцію «Великодній кошик для воїнів України»

Викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету провели вже традиційну акцію напередодні Великодня для захисників України на Сході.

З ініціативи Профспілкового комітету (Голова – Петро Євгенович Ковальчук) з допомогою Студентської ради БДМУ та громадської організації «Ніхто крім нас» на Схід України передано продукти до Великоднього кошика для воїнів АТО. До акції долучилися студентки БДМУ Дмитрук Анна та Рихло Інна – засновниці ГО «Крила Надії», які власноруч спекли пряники з побажаннями для захисників східних кордонів нашої Батьківщини.

Було закуплено продукти, смаколики, які українські захисники зможуть покласти до свого Великоднього кошика. Також закуплено побутове приладдя, одяг, взуття. Всі гостинці волонтери вже відвезли на передову та передали воїнам.
П'ятниця, 06 квітня 2018

До Дня боротьби з інсультом на кафедрі нервових хвороб провели круглий стіл

29 жовтня - Всесвітній день боротьби з інсультом – це щорічний захід, який відзначається з 2006 року за ініціативи Всесвітньої організації інсульту.

До Дня здоров’я провели акцію з виявлення цукрового діабету

За ініціативи кафедри клінічної імунології, алергології та ендокринології БДМУ

До Дня здоров’я студенти провели просвітницьку акцію

7 квітня 2016 року відзначається Всесвітній день здоров’я, спрямований на звернення громадської уваги до проблем і питань, які пов’язані зі збереженням здоров’я населення.

До Дня козацтва на кафедрі суспільних наук провели круглий стіл

Для святкування Дня українського козацтва обрано День Святої Покрови, яка здавна була покровителькою козаків.