Стоматологи БДМУ взяли участь у Національному конгресі

22-23 жовтня 2015р. у Києві відбувся ІІІ Національний український стоматологічний конгрес «Міжнародні стандарти профілактики та лікування і їх впровадження в практику лікаря-стоматолога» У роботі конгресу взяли участь викладачі стоматологічного факультету БДМУ. Під час наукового форуму проводилися пленарні засідання з організації охорони здоров’я, імплантології, ортодонтії, тощо. На стендах були представлені нові розробки у парадонтології та ортодонтії. Плідним було спілкування з колегами з інших вузів України.

Стоматологи БДМУ відзначили професійне свято благодійною акцією

В рамках святкування 70-річчя БДМУ і до Дня стоматолога колектив кафедри хірургічної та дитячої стоматології, студенти 5 курсу стоматологічного факультету, та лікарі-інтерни ІІ-го року навчання БДМУ провели благодійно-просвітницьку акцію приурочену цим святам.

Стоматологи БДМУ взяли участь у науковій конференції

25 вересня викладачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»