Студенти-фармацевти БДМУ привітали діток з Великоднем

Вже стало доброю традицією студентів фармацевтичного факультету БДМУ напередодні свята Великодня відвідувати вихованців Чернівецького обласного навчально-реабілітаційного центру № 1.

Цей 2017 рік не став винятком. Фармацевти мали прекрасну нагоду поспілкуватися з дітьми, адже живе спілкування – найкращий прояв турботи та любові, що є найбільшим подарунком для кожної дитини.

Вручаючи великодні смаколики, студенти побажали дітворі, щоб вони зустріли святу Паску в колі сім’ї, щоб Господь благословив їх на добрі вчинки, щоб вони росли здоровими та слухняними.

Дітки були надзвичайно щасливі й раді гостям, а наші студенти наповнили свої серця теплом та радості.

Галерея зображень:
Студенти-фармацевти БДМУ привітали діток з Великоднем

Студенти БДМУ плели обереги для військових

31 березня студенти медичного факультету № 1 разом з іміджевою групою Буковинського державного медичного університету провели благодійний майстер-клас із плетіння оберегів для військових, які перебувають у зоні АТО.

Студенти БДМУ розписували писанки

5 квітня співробітниками кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Буковинського державного медичного університету (доценти Ірина Окіпняк та Оксана Микитюк) проведено майстер-клас для всіх зацікавлених, зокрема, для студентів 3 курсу із Індії, присвячену українським традиціям святкування Великодня та його символу – писанці.