Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

У БДМУ провели вебінар з Міланським університетом

Вперше на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб та Обласної дитячої клінічної лікарні в рамках міжнародного конгресу «Людина і ліки» відбувся інтерактивний он-лайн вебінар «Вибір антибіотика для лікування позалікарняних інфекцій дихальних шляхів: бета-лактами, фторхінолони чи макроліди?», модератором якого виступив професор респіраторної медицини Міланського університету Франческо Блазі (Італія).

У вебінарі взяли участь науковці кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, лікарі-педіатри Чернівецької області, лікарі-інтерни. Формат вебінару дозволив ставити запитання доповідачеві у режимі он-лайн. Європейський досвід проведення клінічних досліджень та оцінки чинників ризику в пацієнтів з позалікарняними пневмоніями з наступним вибором антибіотикотерапії викликав жвавий інтерес та обговорення серед слухачів, враховуючи їх значний власний досвід застосування різних груп антибіотиків та їх комбінації у лікуванні пневмоній у дітей. В обговоренні актуальної тематики вебінару взяли участь професор Олена Колоскова, професор Лоріна Іванова, головний позаштатний педіатр Департаменту охорони здоров’я Оксана Знак, які високо оцінили рівень дискусії з проблеми вибору антибіотиків у лікуванні респіраторних захворювань та висловили сподівання щодо майбутньої тривалої та плідної співпраці з європейськими клініцистами у форматі он-лайн-конференцій.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

Викладачі БДМУ взяли участь у міжнародній конференції у Словаччині

27-30 травня у місті Братислава (Словацька Республіка) відбулась 50 травнева судово-медична конференція з міжнародною участю