Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Владислава Трепка посмертно нагороджено орденом «Народний Герой України»

Владислава Трепка посмертно нагороджено орденом «Народний Герой України»

Випускника Буковинського державного медичного університету, лікаря-інтерна, який загинув у зоні АТО, Владислава Трепка посмертно нагородили орденом «Народний Герой України».

Орден отримала його мати, Ніна Трепко. Нагородженння відбувалося у Софії Київській. Орден вилито у формі тризуба з мечем посередині. Всього таких орденів виготовлено 23, восьмеро героїв отримали його посмертно. Раніше Владислав Трепко посмертно отримав від Президента України орден Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Виконком Чернівецької міськради вирішив посмертно нагородити медаллю "На славу Чернівців" 18 мешканців міста, які загинули в зоні АТО. Серед них - лейтенант медичної служби Владислав Трепко.

 

Більше новин БДМУ: 

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.