Маємо честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання коморбідності при захворюваннях органів дихання та туберкульозі», яка відбудеться 1-2 жовтня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» згідно з «Реєстром з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій і наукових семінарів на 2015 р.».

Місце проведення конференції:

1 жовтня 2015 р. 9.00-18.00 – палац «Академічний» (вул. Шиллера, 11).

2 жовтня 2015 р. 9.00-14.00 – палац «Академічний» (вул. Шиллера, 11).

Офіційні мови конференції: українська, російська англійська;

Оргкомітет забезпечує мультимедійним проектором, відеомагнітофоном, слайдопроектром.

Реєстрація учасників та гостей конференції буде проводитись:

1 жовтня 2015 р. з 8.00 до 10.00 – у конференцзалі адміністративного корпусу БДМУ(Театральна площа, 2; поверх 2).

2 жовтня 2015 р. з 8.00 до 9.00 –  у фойє палацу «Академічний».

2 жовтня 2015 р. о 13.00 – видача сертифікатів учасника конференції (фойє палацу «Академічний»).

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Відбувся круглий стіл з сестринської справи

Сестринська справа - це найдавніше мистецтво, яке концентрується на турботі про пацієнта.

Відбулася конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини та ендокринології»

18 березня відбулася чергова науково-практична конференція «Актуальні питання внутрішньої медицини та ендокринології: на стиках проблем»

Відбулася конференція «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»

У палаці «Академічний» 10 грудня відбулася чергова науково-практична конференція за загальною тематикою «Новітні досягнення діагностики й лікування захворювань внутрішніх органів»