Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Завершилися змагання першості БДМУ з настільного тенісу

В університеті пройшли змагання першості БДМУ з настільного тенісу.

Цього року всі факультети представили на змагання свої команди. Відзначимо також, що активно долучились до змагань представники фармацевтичного факультету та медичного коледжу. Традиційно сильно у загальнокомандному заліку виступають команди медичних факультетів №1 та №2. Не став виключенням і нинішній турнір.

У змаганнях дівчат трійка кращих наступна:

І місце – Рачук Наталія (стоматологічний факультет,2 курс);

ІІ місце – Бажанська Ірина (медичний факультет №2, 1 курс);

ІІІ місце – Мишковська Тетяна (медичний №4, спеціальність «Педіатрія»,3 курс).

Боротьба у хлопців з року в рік стає все більш запеклою, як і зростає кількість учасників. Цього року у чоловічому турнірі взяли участь 19 спортсменів з різних факультетів.

У підсумку результати у хлопців наступні:

І місце – Скоротіжук Назар (медичний факультет №2, 1 курс);

ІІ місце – Пригара Олександр (медичний факультет №2, 5курс);

ІІІ місце – Романчук Віктор (медичний факультет №1, 4 курс).

Вітаємо всіх учасників, переможців та призерів змагань. Бажаємо їм у майбутньому нових спортивних досягнень.

Викладачі Буковинського державного медичного університету навчали старшокласників і вчителів надавати першу медичну допомогу

Навчання старшокласників і вчителів надавати першу медичну допомогу

Вже стало доброю традицією проводити виїзні акції з надання першої медичної допомоги (ПМД) викладачами Буковинського державного медичного університету. 11 вересня було організовано акцію

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

Жіноча команда з баскетболу БДМУ здобула срібло

17-19 березня у Спортивному комплексі Буковинського державного медичного університету відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор з баскетболу серед жіночих команд.

Змагання з відкритої першості з боротьби дзюдо

12 березня в Буковинському державному медичному університеті пройшли змагання відкритої першості з боротьби дзюдо.

Крім студентів БДМУ в турнірі брали участь також спортсмени з обласної спортивної школи. Загалом за перемогу боролися 45 учасників в різних вагових категоріях.