Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти розповіли школярам про надання першої долікарської допомоги

27 листопада 2018 року команда UMSA CHERNIVTSI завітала у Чернівецьку загальноосвітню школу №20 з тренінгом по домедичній допомозі.

Студенти Буковинського державного медичного університету Іванна Яремчук, Женя Ткачук, Сергій Козьма та Марія Бевз нагадали учням як правильно діяти та надавати допомогу при кровотечах, переломах та навчили техніці проведення серцево-легеневої реанімації.

Чимало учнів знали, як проводити СЛР, та спробувавши відпрацювати навички на манекені, були здивовані, що це насправді не так легко, як здавалось. Також студенти-медики обговорили з учнями як діяти у разі непритомності, ДТП, епілептичного нападу, при порізах, синцях, опіках, переохолодженні, якщо людина подавилася їжею чи в тілі застряг предмет. Приємно, що багато учнів знали, як слід діяти в таких ситуаціях та не розгубитись.

Організатори акції дякують лікарю-анестезіологу Андрію Андрущаку за допомогу в підготовці тренінгу та наданий манекен для практичного вдосконалення навиків.
Галерея зображень:
Студенти розповіли школярам про надання першої долікарської допомоги