Викладачі БДМУ взяли участь у конференції в Гродно

29-30 жовтня 2015р  у місті Гродно відбулася міжнародна науково-практична конференція «ВІЛ-асоційований туберкульоз: епідеміологічні, клінічні та соціальні аспекти», на якій зібралися фахівці з Білорусії, Польщі, України, Нідерландів, Росії та Вірменії.

Від Буковинського державного медичного університету участь у конференції взялb завідувач кафедри фтизіатрії та пульмонології, професор Лілія Тодоріко, аспіранти: Інга Єременчук та Ігор Сем’янів.

Протягом двох днів відбулися пленарне та секційні засідання з розглядом важливих проблем поширеності, сучасних методів діагностики, оптимізації програмних схем лікування туберкульозу та ко-інфекції ВІЛ/ТБ.

Провідні спеціалісти з Республіки Білорусь, України, Польщі, Нідерландів, Росії, Вірменії представили свої доповіді щодо поширеності туберкульозу та ВІЛ-інфекції, поділилися досвідом використання сучасних методів діагностики та результатами лікування.

Кафедра фтизіатрії та пульмонології БДМУ представила 5 наукових робіт, одна з яких (професор Лілія Тодоріко «Features of cytokine regulation in multidrug-resistant pulmonary tuberculosis») доповідалась на пленарному засіданні і викликала жваву дискусію, а також доповідь була відмічена з позитивними враженнями при обговоренні на закритті конференції.

Науковці мали змогу поспілкуватись з провідними вченими, обмінятися досвідом та проблемами, що і є невід’ємною складовою професійного росту фтизіатра та науковця.

Викладач БДМУ взяла участь у міжнародній конференції у Відні

23-25 квітня у Віденському університеті відбулася щорічна міжнародна конференція «Криза та солідарність в європейській історії» (GRACEH),

Викладачі БДМУ взяли участь у конференції ревматологів

Співробітники кафедри внутрішньої медицини взяли участь у роботі науково-практичної конференції Асоціації ревматологів України «Стандартизовані підходи до діагностики та лікування ревматичних хвороб», що відбулася 22–23 жовтня 2015р. у м. Київ.

Викладачі БДМУ взяли участь у міжнародній конференції у Словаччині

27-30 травня у місті Братислава (Словацька Республіка) відбулась 50 травнева судово-медична конференція з міжнародною участю