Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладач кафедри нервових хвороб провів профорієнтаційну роботу зі школярами

Асистент кафедри нервових хвороб, психіатрії та медичної психології Ротар С.15 жовтня 2015р. провів профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів Чернівецької спеціалізованої школи I-III ступеня № 22.

У рамках проведеного заходу учні 9-11 класів за допомогою мультимедійної презентації були ознайомлені зі здобутками, кадровим потенціалом, умовами вступу до ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет”.

При проведенні профорієнтаційної роботи значна увага приділялась умовам та можливостям дистанційного навчання, особлива увага була звернена на підготовчі курси при БДМУ. Випускники отримали буклети з необхідною інформацією та були запрошені на “День відкритих дверей” нашого університету.

За бажанням учнів була проведена виховна бесіда на тему:“Шкідливий вплив на організм наркотичних речовин”.

На кафедрі мікробіології провели консультацію для школярів

9 жовтня 2015р. на кафедрі мікробіології та вірусології традиційно відбулася консультація для учнів загальноосвітніх шкіл міста Чернівці

Профорієнтаційна робота БДМУ

Викладачі Буковинського державного медичного університету поспілкувались зі старшокласниками Чернівецької загальноосвітньої школи № 1.

Профорієнтаційна робота в гімназії № 3

20 жовтня доцент кафедри суспільних наук та українознавства Скакун Ігор разом зі студентами медичного факультету № 1 Миколою Амеліним та фармацевтичного факультету Стефанією Кривецькою провели профорієнтаційну роботу з учнями 9-11 класів гімназії № 3 міста Чернівці.