Студентка БДМУ отримала Диплом І ступеня за доповідь на конференції

24-26 березня 2016 року на базі Івано–Франківського національного медичного університету відбулася 85-а науково-практична конференція студентів та молодих вчених із міжнародною участю «Інновації в медицині». У конференції взяли участь понад 150 студентів і молодих вчених з одинадцяти медичних вишів України і представили близько 350 доповідей з різних напрямків медицини. Участь в конференції взяла Чайковська Софія - студентка 6 групи VІ курсу медичного факультету №1. Софія представила доповідь на тему «Хірургічне лікування хронічних товстокишкових стазів у дітей» (Науковий керівник - ас. Ватаманеску Л.І.), яка була високо оцінена науковим комітетом та отримала диплом І ступеня за найкращу наукову доповідь у секції «Хірургія».