Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Фармацевти БДМУ провели благодійну акцію в Чернівецькому реабілітаційному центрі

Той, хто хоч раз відчув свою причетність до добрих справ, не зможе без цього жити. Однією великою родиною викладачі кафедри фармацевтичної ботаніки та фармакогнозії БДМУ (завідувач кафедри, професор Захарчук О.І.) та студенти 1 і 5 груп ІІІ курсу фармацевтичного факультету (куратори Горошко О.М, Сахацька І.М) та 3 групи І курсу коледжу БДМУ (куратор Ежнед М.А.) продовжили робити свій внесок у список добрих справ, провівши  чергову благодійну акцію із циклу «У доброти тисячі доріг і одна мета...» для дітей дошкільного відділення Чернівецького навчально-реабілітаційного центру №1.

Силами студентів були зібрані різноманітні іграшки та розвиваючі ігри. Кожна дитина могла вибрати собі улюблену іграшку. Студенти з радістю розважали, грали в ігри та бавилися з вихованцями  закладу, подарувавши їм незабутні хвилини радості, любові та турботи.

Важливо пам'ятати, що такі акції дають можливість кожному з нас стати трішки добрішими і огорнути турботою та увагою ближніх. Студенти-фармацевти закликають усіх творити добро щодня.
Галерея зображень: