100-річчя Червоного Хреста України

3 травня в палаці «Академічний» відбулися  урочистості з нагоди 100-річчя заснув
3 травня в палаці «Академічний» відбулися  урочистості з нагоди 100-річчя заснування Товариства Червоного Хреста України.

Привітати колектив Чернівецької обласної організації Товариство Червоного Хреста України прийшли представники обласної та міської влади, громадських організації, навчальних закладів Буковини, учасники мистецьких закладів Чернівців.

Від БДМУ участь у заході взяв професор Олександр Іващук, проректор з наукової роботи та міжнародних зв’язків, який передав вітання від ректора Тараса Бойчука.

Мистецькі вітання учасникам свята презентували студенти БДМУ – представники студій палацу «Академічний».
П'ятниця, 04 травня 2018

Фахівці БДМУ поглибили знання сімейних лікарів про захворювання суглобів

17 червня 2014 року в приміщенні Палацу «Академічний» Асоціацією сімейних лікарів Чернівецької області сумісно з Департаментом охорони здоров’я Чернівецької ОДА було проведено науково-практичну конференцію «Суглобовий синдром у практиці сімейного лікаря». Її мета – підвищення рівня знань лікарів загальної практики – сімейної медицини області.

Фахівці БДМУ провели консультативний виїзд у Новоселицький район

11 квітня відбувся консультативний виїзд співробітників кафедри сімейної медицини у складі професора Семена Білецького та доцента Лариси Мельничук до навчально-практичного центру первинної медико-санітарної допомоги Буковинського державного медичного університету на базі АЗПСМ у с. Бояни Новоселицького району.

Фахівці БДМУ провели майстер-клас для сімейних лікарів

23 лютого 2016 року на базі Навчально-практичного центру первинної медико-санітарної допомоги Буковинського державного медичного університету НПЦ ПМСД БДМУ) в с.

Формування етики лікаря у молодих викладачів БДМУ

На засіданні школи молодого викладача професором кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб Волошиним О.І. прочитано лекцію на тему: "Етика і деонтологія в медицині".