Викладач БДМУ взяла участь у зустрічі з європейськими політиками

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко взяла участь у зустрічі з відомим європейським політичним діячем Енріко Летта, у ході якої відбулося обговорення майбутнього Європи.

Організована швейцарським форумом з питань зовнішньої політики foraus (Forum Aussenpolitik) за підтримки профільної групи з питань глобального демократичного управління (GDG-HGS), зустріч відбулася у швейцарському університеті Санкт-Галлена 17 листопада і носила форму публічної дискусії. Разом з Енріко Летта запрошеним спікером був колишній президент Ради кантонів Швейцарії Філіпо Ломбарді. Модератором виступив професор, доктор політичних наук Дірк Лемкуль.
Дискусія, присвячена європейським візіям, була поділена на три тематичні блоки: політико-інституційні реформи, економічні та зовнішньополітичні питання. Значну увагу було приділено питанням європейської ідентичності, а також перспективам подальшої європейської інтеграції. Так, Енріко Летта закликає до «розумної інтеграції», подальшого розвитку м’якої сили, а силу сучасної Європи вбачає у «наданні можливостей», в першу чергу, для молоді. З огляду на це, особливо корисним він вважає реалізацію науково-освітніх програм на зразок ERASMUS, а також схиляється до необхідності ініціювати схожі можливості для підлітків (детальніше про академічну мобільність міжнародної програми ERASMUS для студентів і викладачів БДМУ див. на сайті відділу міжнародних зв’язків  http://inter.bsmu.edu.ua/stipendiie-ta-granti/erasmus-mundus).

Всеукраїнська спартакіада вищих медичних навчальних закладів

Упродовж 1-3 жовтня 2012 року в Алушті (АР Крим) проходила Всеукраїнська спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організатором змагань були МОЗ України та Центральний комітет профспілки працівників охорони здоров‘я України. У програму змагань входили легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армспорт.

Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.

Делегація БДМУ на Міжнародному симпозіумі

Делегація БДМУ –  завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства, заслужений лікар України, д.мед.н., проф. Бачинський Віктор Теодосович та к.мед.н., доц. Ванчуляк Олег Ярославович – відвідала Міжнародний симпозіум «Osteuropaverein».