Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Запрошуємо на День відкритих дверей!

Запрошуємо Вас до Буковинського державного медичного університету на День відкритих дверей, який відбудеться у неділю, 1 листопада, о 12.00 у Палаці «Академічний» (м.Чернівці, вул. Шіллера, 11, (р-н Театральної площі) .

Учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускники медичних коледжів матимуть нагоду ознайомитися з:

• умовами та правилами прийому до Буковинського державного медичного університету
    у 2016 році, напрямами і спеціальностями, за якими проводиться підготовка в університеті;
  • активним функціонуванням підготовчих курсів для абітурієнтів, впровадженням
    ІТ-технологій, популярних серед старшокласників сайтів «Інформаційний центр
    абітурієнта БДМУ» та «Центр підготовки абітурієнта БДМУ»;
  • поспілкуватися з представниками адміністрації, деканами факультетів, директором
    коледжу БДМУ, представниками студентського самоврядування та почути відповіді
    на питання, що Вас цікавлять;
  • актуальними порадами, як психологічно адаптуватися до ЗНО і не втратити свій шанс
    під час вступної кампанії 2016 року;
  • мистецькими номерами учасників народного аматорського ансамблю пісні і танцю
    „Трембіта” БДМУ;
  • здійснити екскурсію в Історико-медичний музей та кафедрами БДМУ;
  • іншою корисною для Вас інформацією про вступну кампанію 2016 року.

Не втратьте унікальну можливість ознайомитися з одним з кращих вищих медичних навчальних закладів Західного регіону України.

Буковинський державний медичний університет чекає на Вас!

День відкритих дверей

День відкритих дверей БДМУ

25 листопада проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу привітав усіх присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про навчання в Буковинському державному університету, про основні здобутки вишу на сьогодні.

Умови та правила прийому на навчання до вишу у 2013-2014 році, напрями і спеціальності, за якими проводиться підготовка в університеті оголосив доцент Володимир Глубоченко, відповідальний секретар приймальної комісії, декан медичного факультету №2.

День відкритих дверей

День відкритих дверей в БДМУ

9 лютого2014 року відбувся традиційний “День відкритих дверей” у Буковинському державному медичному університеті.