У БДМУ відбувся круглий стіл «Сучасні концепції здорового способу життя»

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я 11 лютого відбувся круглий стіл для клінічних ординаторів на тему: «Сучасні концепції здорового способу життя».

Професор кафедри соціальної медицини та ООЗ професор Володимир Таралло висвітлив системні підходи до визначення і виміру здоров’я населення, здоров’я сім’ї та окремої людини, формування здорового способу життя населення, їх основні складові параметри. Присутні обговорили профілактичні, лікувальні та організаційні проблеми збереження та зміцнення здоров’я, чинні заходи. Особлива увага була приділена ролі медичних працівників у навчанні населення.

Викладач БДМУ взяла участь у конференції з фізичної та реабілітаційної медицини

У клінічному санаторії «Жовтень» (м. Київ) 11-13 грудня відбулась XІV міжнародна науково-практична конференція «Сучасний стан фізичної та реабілітаційної медицини в Україні».

Викладачі БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції

Вже 8-й рік поспіль у листопаді проходить Міжнародна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Актуальні проблеми зовнішньої політики України».