Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ відбувся круглий стіл «Сучасні концепції здорового способу життя»

На кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я 11 лютого відбувся круглий стіл для клінічних ординаторів на тему: «Сучасні концепції здорового способу життя».

Професор кафедри соціальної медицини та ООЗ професор Володимир Таралло висвітлив системні підходи до визначення і виміру здоров’я населення, здоров’я сім’ї та окремої людини, формування здорового способу життя населення, їх основні складові параметри. Присутні обговорили профілактичні, лікувальні та організаційні проблеми збереження та зміцнення здоров’я, чинні заходи. Особлива увага була приділена ролі медичних працівників у навчанні населення.