Студенти-стоматологи БДМУ відвідали Ярославчика Мудрого

Студенти-стоматологи БДМУ відвідали Ярославчика Мудрого
Минулої суботи у «Вікні життя» Сторожинецького пологового будинку знайшли маленького хлопчика віком приблизно 4-5 діб. Немовля нарекли Ярославом на честь Дня Ярослава Мудрого, – розповідає завідуюча пологовим відділенням Сторожинецької ЦРЛ, акушер-гінеколог Валентина Манчуленко-Мельничук.
 
13 березня студенти і викладачі стоматологічного факультету провідали малюка та привезли йому підгузки, дитячі вологі серветки та харчування. До акції долучилися студенти 8 групи 2 курсу (куратор – Жуковська А. О.), 1 групи 2 курсу (куратор – Микитюк О.Ю.), 8 групи 1 курсу (куратор – Тулюлюк С. В.), 3 групи 1 курсу (куратор – Заволович А. Й.). І хоча за вікном йде дощ та негода, віконечко життя завжди дасть прихисток і необхідне тепло.
 
Довідка
«Вікно життя» діє від 2012 року, – розповідає пані Валентина. – Коли його робили, то не передбачали, що приноситимуть немовлят щороку. Та навіть одне врятоване життя свідчить про те, що робимо потрібну справу. Коли 2016 року знайшли перше немовля, то нас огортали двоякі почуття, був жаль і подив. Тепер, маючи досвід у тому, що наша дитинка потрапила в хороші руки й  має щасливу сім’ю, думаю, що буде мати й гарну долю, то сподіваюся, що і цей хлопчик знайде добру родину. Адже є дуже багато пар, які не можуть мати власних дітей і готові прийняти таку дитинку за свою рідну".