Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Студенти-стоматологи БДМУ відвідали Ярославчика Мудрого

Студенти-стоматологи БДМУ відвідали Ярославчика Мудрого
Минулої суботи у «Вікні життя» Сторожинецького пологового будинку знайшли маленького хлопчика віком приблизно 4-5 діб. Немовля нарекли Ярославом на честь Дня Ярослава Мудрого, – розповідає завідуюча пологовим відділенням Сторожинецької ЦРЛ, акушер-гінеколог Валентина Манчуленко-Мельничук.
 
13 березня студенти і викладачі стоматологічного факультету провідали малюка та привезли йому підгузки, дитячі вологі серветки та харчування. До акції долучилися студенти 8 групи 2 курсу (куратор – Жуковська А. О.), 1 групи 2 курсу (куратор – Микитюк О.Ю.), 8 групи 1 курсу (куратор – Тулюлюк С. В.), 3 групи 1 курсу (куратор – Заволович А. Й.). І хоча за вікном йде дощ та негода, віконечко життя завжди дасть прихисток і необхідне тепло.
 
Довідка
«Вікно життя» діє від 2012 року, – розповідає пані Валентина. – Коли його робили, то не передбачали, що приноситимуть немовлят щороку. Та навіть одне врятоване життя свідчить про те, що робимо потрібну справу. Коли 2016 року знайшли перше немовля, то нас огортали двоякі почуття, був жаль і подив. Тепер, маючи досвід у тому, що наша дитинка потрапила в хороші руки й  має щасливу сім’ю, думаю, що буде мати й гарну долю, то сподіваюся, що і цей хлопчик знайде добру родину. Адже є дуже багато пар, які не можуть мати власних дітей і готові прийняти таку дитинку за свою рідну".
Більше новин БДМУ: 

Засідання студентського наукового гуртка

27 жовтня у приміщенні лекційної зали кафедри медичної біології та генетики відбулося засідання студентського наукового гуртка, присвячене 70-річчю Буковинського державного медичного університету. 
 
Керівник СНГ Кривчанська Мар’яна підготувала виставку книг «Почесні професори та видатні особистості БДМУ».

Збірна БДМУ з волейболу серед жінок – у трійці лідерів

Упродовж 10-12 лютого у спорткомплексі БДМУ проходили змагання ІV Обласних спортивних ігор серед студентів ВНЗ ІІІ- ІV рівнів акредитації з волейболу серед жіночих команд.

Здійснюючи дитячу мрію...

Продовжуючи гарну святкову традицію студенти медичного факультету №1 разом із викладачами кафедри іноземних мов Буковинського державного медичного університету привітали святом Миколая та наступаючими новорічними та Різдвяними святами вихованців Чернівецької дошкільної установи №36 з вадами опорно-рухового апарату.

Здобутки науковців університету – підсумки роботи наукової конференції професорсько-викладацького складу БДМУ

13, 15, 20 лютого 2017 року проходила 98 підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького складу вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет».