8 березня – Міжнародний день прав жінок і миру

Дорогі жінки Буковинського державного медичного університету, від усього серця вітаю Вас зі святом весни – Міжнародним днем прав жінок і миру!

Сьогоднішнє свято є символом найціннішого, що є у нас в житті – добросердечності, кохання, радості й родинного тепла. Шановні жінки, Ви додаєте чоловікам наснаги, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі, спонукаєте до здійснення шляхетних вчинків та добрих справ, надихаєте до нових життєвих перемог.

Сьогодні жінки беруть активну участь у всіх сферах життя. У Буковинському державному медичному університеті представниці прекрасної статі роблять значний внесок у розвиток медичної освіти і науки, допомагають готувати гідну зміну майбутніх медичних працівників. Нині наш університет має вагомі перемоги, і в цьому Ваша величезна заслуга. Дякуємо Вам за високу професійну майстерність, за те, що створюєте в колективі атмосферу підтримки, взаємодопомоги та гармонії.

Шановні жінки, нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, хай доля буде щедра на любов і повагу, а серце зігріте увагою рідних й близьких. Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки та душевний комфорт.

З повагою,

Ректор                                                                         Тарас Бойчук

Міжнародний день захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Це одне з найстаріших міжнародних свят. В Україні це свято офіційно відзначається з 1998 р., адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією дарувати дітям радість. Адже, день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Шановні колеги, студенти, ветерани!

Щиросердно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення, Днем Перемоги!