Науковці БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції з хронобіології

Науковці БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції з хронобіології

4-8 червня 2014 року у м. Бухарест (Румунія) відбулася 28-а конференція Міжнародного товариства хронобіології. У її роботі взяли участь представники 16 країн світу: вчені Італії, Франції, Великої Британії, Німеччини, Бразилії тощо. Україну та БДМУ зокрема, представляла доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб БДМУ Оксана Микитюк.

У програмі конференції були лекції провідних фахівців у галузі хронобіології та хрономедицини - професорів Дж. Уотерхауза, В. Дітмара, І Туту, Ф. Порталуппі, Р. Херміди та інших, а також низка тематичних секційних засідань, у рамках яких всі учасники мали нагоду презентувати результати своїх досліджень.

Паралельно відбулася Генеральна Асамблея Міжнародного товариства хронобіологів, яка традиційно відбувається раз на чотири роки. На ній був обраний новий президент товариства: ним став  проф. Рамон Херміда (Іспанія).

Вітання всім колегам із БДМУ, які у далекому 2006 році мали змогу прослухати лекційний курс із хронобіології у стінах рідного університету, передав професор Джеймс Уотерхауз із Великої Британії. Із вдячністю і теплом він пригадав тиждень, проведений у БДМУ у той час.