Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Науковці БДМУ взяли участь у Міжнародній конференції з хронобіології

4-8 червня 2014 року у м. Бухарест (Румунія) відбулася 28-а конференція Міжнародного товариства хронобіології. У її роботі взяли участь представники 16 країн світу: вчені Італії, Франції, Великої Британії, Німеччини, Бразилії тощо. Україну та БДМУ зокрема, представляла доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб БДМУ Оксана Микитюк.

У програмі конференції були лекції провідних фахівців у галузі хронобіології та хрономедицини - професорів Дж. Уотерхауза, В. Дітмара, І Туту, Ф. Порталуппі, Р. Херміди та інших, а також низка тематичних секційних засідань, у рамках яких всі учасники мали нагоду презентувати результати своїх досліджень.

Паралельно відбулася Генеральна Асамблея Міжнародного товариства хронобіологів, яка традиційно відбувається раз на чотири роки. На ній був обраний новий президент товариства: ним став  проф. Рамон Херміда (Іспанія).

Вітання всім колегам із БДМУ, які у далекому 2006 році мали змогу прослухати лекційний курс із хронобіології у стінах рідного університету, передав професор Джеймс Уотерхауз із Великої Британії. Із вдячністю і теплом він пригадав тиждень, проведений у БДМУ у той час.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.

Професійна діяльність викладачів кафедри патоморфології БДМУ за кордоном

28 березня на кафедрі патоморфології Буковинського державного медичного університету відбулася бесіда зі студентами 49 групи 3-го курсу медичного факультету №3 “Історія професійної діяльності викладачів кафедри патологічної анатомії Буковинського державного медичного університету за межами України”.

Професор БДМУ взяла участь у Зимовій школі лікарів-інтерністів (Австрія)