Викладачі БДМУ провели виховну бесіду зі школярами

У музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії було проведено бесіду з учнями Глибоцького ліцею про шкідливість тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотиків, небезпеку інфекційних захворювань. Бесіду провели професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва за участі старшого лаборанта кафедри Надії Беседінської.

В БДМУ провели “Годину поезії”

З нагоди Всесвітнього дня поезії, що відзначається 21 березня, в науковій бібліотеці Буковинського державного медичного університету проведено “Годину поезії”.

В БДМУ пройшов Міжнародний форум

Упродовж 30-31 січня в Буковинському державному медичному університеті проходила науково-медична конференція з міжнародною участю “Актуальні питання гострого перитоніту та поєднаної патології”.

Всеукраїнська олімпіада з патологічної анатомії

Упродовж 8-10 квітня в Сумському державному університеті відбувся ІІ-й тур VI-ї Всеукраїнської студентської олімпіади з патологічної анатомії. Цього року Буковинський державний медичний університет представляла команда з 4-х учасників – представників медичного факультету №2, які гідно презентували свій навчальний заклад. Відрадно, що кожен представник БДМУ отримав свою нагороду.

Всеукраїнська спартакіада вищих медичних навчальних закладів

Упродовж 1-3 жовтня 2012 року в Алушті (АР Крим) проходила Всеукраїнська спартакіада серед вищих медичних навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Організатором змагань були МОЗ України та Центральний комітет профспілки працівників охорони здоров‘я України. У програму змагань входили легка атлетика, настільний теніс, шахи, гирьовий спорт та армспорт.