100-а підсумкова наукова конференція БДМУ

Вельмишановні науковці університету!

11, 13, 18 лютого 2019 року відбудеться 100-а підсумкова наукова конференція професорсько-викладацького...

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.

18 грудня студенти та куратори медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету провели благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці.

Метою акції було донести дітям підтримку, світло, радість Різдв’яних свят та хороший настрій.

Присутні радісно і щиро спілкувалися з вихованцями закладу, а також вручили їм подарунки.

Більше новин БДМУ: 

Студенти БДМУ заохочували чернівчан кинути палити

ДЕНЬ БЕЗ ТЮТЮНУ. Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну. Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. XXI століття настало, але проблема не зникла. Боротьба з нікотином триває.

Студенти БДМУ знову полювали на посмішки чернівчан

17 лютого студенти Буковинського державного медичного університету з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти провели вже традиційну акцію “Полювання на усмішку”.

Студенти БДМУ пам'ятають про людей поважного віку

Уже декілька років поспіль колектив кафедри гістології, цитології та ембріології зі студентами академічних груп медичного факультету №1 та № 2 у перші жовтневі дні відвідують мешканців геріатричного центру.