Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

В БДМУ розпочав роботу Міжнародний конгрес юних науковців

В Буковинському державному медичному університеті розпочав роботу V Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2018), який триватиме упродовж 4-6 квітня.

Урочисте відкриття відбулося в палаці «Академічний». З вітальним словом до учасників Конгресу звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету. Тарас Миколайович побажав учасникам конференції найкращих вражень від перебування на Буковині і роботи конгресу, натхнення до наукових відкриттів, незгасаючого творчого потенціалу.

Від імені чернівецької обласної влади учасників форуму привітала професор Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької облдержадміністрації

Під час І Пленарного засідання учасникам було представлено дві лекції: «Shock: the definition, causes and management of shock in trauma patients», відомого науковця, професора Зульквівара Мірзи, президента Секції невідкладної медицини Медичного товариства Великобританії (м. Лондон, Великобританія), а також «Actual Issues of Rational Pharmacotherapy and Polypragmasy» Луїзи Габунії, доцента кафедри медичної фармакології, директора Центру науково-дослідницьких навиків Тбіліського державного медичного університету (м. Тбілісі, Грузія).

За результатами роботи Конгресу опубліковано BIMCO JOURNAL з матеріалами конгресу BIMCO 2018, який вміщує 790 тез, і буде внесений до цифрового наукового репозиторію інтелектуальних фондів Буковинського державного медичного університету. Цьогоріч збірник отримав міжнародний науковий код ISSN, що дозволить інтегрувати наукові напрацювання учасників Конгресу в міжнародний наукометричний простір.

Сьогодні, відповідно до програми Конгресу – одного з найбільших наукових студентських форумів в Україні – пройдуть 37 секційних засідань, під час яких молоді науковці матимуть можливість поділитися своїми здобутками та задумами з теоретичної, експериментальної, клінічної медицини, а також гуманітарних й організаційних аспектів медичної і фармацевтичної галузей.
Середа, 04 квітня 2018

Викладач БДМУ взяв участь у Міжнародному конгресі в Нідерландах

Упродовж 19-23 квітня 2017 року у м. Амстердам (Королівство Нідерландів) відбувся International Liver Congress, який був проведений Європейською асоціацією з вивчення печінки (EASL) та зібрав близько 10 тисяч фахівців із більшості країн світу.

Викладач БДМУ взяв участь у роботі Конгресу патофізіологів

Упродовж 5-7 жовтня на базі Харківського національного фармацевтичного університету проходив VII Національний конгрес патофізіологів України з міжнародною участю «Патофізіологія і фармація: шляхи інтеграції», присвячений пам’яті академіка НАНУ О.О. Мойбенка.

Викладач БДМУ взяла участь у заході «Обід для кожного»

В часи Голодоморів були написані одні з найтрагічніших сторінок в історії України та українського народу. В мирний час на своїй землі гинули люди, зникали з мапи України, села та хутори. Український народ шанує День пам’яті жертв Голодоморів як дату великої скорботи, адже про той жахливий час не можна згадувати без сліз на очах!

Викладач БДМУ взяла участь у зустрічі з європейськими політиками

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко взяла участь у зустрічі з відомим європейським політичним діячем Енріко Летта, у ході якої відбулося обговорення майбутнього Європи.