Ювілейний семінар кураторів

Ювілейний семінар кураторів
Для Буковинського державного медичного університету 2014 рік – рік ювілейний. Зустрічаючи ювілей, ми, звісно, згадуємо етапи становлення, розвитку та підводимо підсумки. 70 років – це багато, чи мало? Багато, якщо говорити про досягнення.
 
З нагоди 70-річного ювілею БДМУ був проведений семінар кураторів.
Зі вступним словом на семінарі виступила голова ради кураторів, доцент Валентина Синиця, яка привітала присутніх зі святом, побажала успіхів, професійного розвитку та творчих задумів, а також позитивно оцінила роботу кураторів.
Перед присутніми виступили головні куратори факультетів: доцент Оксана Оліник, доцент Яна Телекі, асистент Микола Гарас, асистент Світлана Семененко, асистент Наталія Хомич, доцент Людмила Філіпова. Виступи кураторів були присвячені проведенню заходів, приурочених до 70-річного ювілею Буковинського державного медичного університету та супроводжувалися мультимедійними презентаціями.
Підводячи підсумок, доцент Валентина Синиця відмітила, що проведені заходи відбулись завдяки злагодженій роботі студентів та викладачів, а також подякувала кураторам за роботу.