Ювілейний семінар кураторів

Для Буковинського державного медичного університету 2014 рік – рік ювілейний. Зустрічаючи ювілей, ми, звісно, згадуємо етапи становлення, розвитку та підводимо підсумки. 70 років – це багато, чи мало? Багато, якщо говорити про досягнення.

З нагоди 70-річного ювілею БДМУ був проведений семінар кураторів.
Зі вступним словом на семінарі виступила голова ради кураторів, доцент Валентина Синиця, яка привітала присутніх зі святом, побажала успіхів, професійного розвитку та творчих задумів, а також позитивно оцінила роботу кураторів.
Перед присутніми виступили головні куратори факультетів: доцент Оксана Оліник, доцент Яна Телекі, асистент Микола Гарас, асистент Світлана Семененко, асистент Наталія Хомич, доцент Людмила Філіпова. Виступи кураторів були присвячені проведенню заходів, приурочених до 70-річного ювілею Буковинського державного медичного університету та супроводжувалися мультимедійними презентаціями.
Підводячи підсумок, доцент Валентина Синиця відмітила, що проведені заходи відбулись завдяки злагодженій роботі студентів та викладачів, а також подякувала кураторам за роботу.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Викладачі БДМУ, які носять почесне звання "Заслужений лікар України"

Професія лікаря належить до однієї з найдавніших і вважається однією з найшляхетніших. Як відомо, клятва Гіппократа була першою професійною клятвою, що стала праобразом відданості своєму обов’язку, символом служіння інтересам людини, заповіддю дбати про ближнього, як про самого себе.

З’являться нові медичні центри

Шкробанець Ігор Дмитрович

– Центр антенатальної охорони плоду вже функціонує, – розповів начальник обласного управління охорони здоров’я Ігор ШКРОБАНЕЦЬ. – Він розташовується у діагностичному центрі. У його розвиток і обладнання вклали майже 1,5 мільйона гривень. Розрахований він на комплексне обстеження вагітних, особливо з районів.