Відбулася звітна прес-конференція фонду "Серце до серця"

Відбулася звітна прес-конференція фонду "Серце до серця"

25 червня у Чернівецькій обласної державної адміністрації відбулася прес-конференція організаційного комітету щодо підсумків проведення X благодійної акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

у Чернівецькій області в 2015 році зі збору коштів на придбання обладнання для реанімаційного відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Викладач кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти, регіональний координатор фонду у Чернівецькій області Віталій Смандич зазначив, що загалом по Україні за 2015 рік було зібрано 2 млн. 208 тис. грн. У свою чергу Буковина демонструє позитивну динаміку збору коштів: за 5 років область передала фонду 112 тис. грн.». У районах Чернівецької області найбільшу суму вдалось зібрати представникам Герцаївського та Глибоцького районів.

Під час заходів, які відбувалися в рамках акції, на благодійному автопробігу центральними вулицями Чернівців вдалось зібрати 379 грн., під час проведення ранкової зарядки на площі Філармонії - 240 грн., у завершальні дні акції близько 8 тис. грн. передали фонду лікарі Хотинського району (в загальному Хотинський район передав доброчинцям понад 17 тис. грн.), у рамках благодійного он-лайн-аукціону побачень волонтерам передано 391 грн.