Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Відбулася звітна прес-конференція фонду "Серце до серця"

у Чернівецькій області в 2015 році зі збору коштів на придбання обладнання для реанімаційного відділення Чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні.

Викладач кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти, регіональний координатор фонду у Чернівецькій області Віталій Смандич зазначив, що загалом по Україні за 2015 рік було зібрано 2 млн. 208 тис. грн. У свою чергу Буковина демонструє позитивну динаміку збору коштів: за 5 років область передала фонду 112 тис. грн.». У районах Чернівецької області найбільшу суму вдалось зібрати представникам Герцаївського та Глибоцького районів.

Під час заходів, які відбувалися в рамках акції, на благодійному автопробігу центральними вулицями Чернівців вдалось зібрати 379 грн., під час проведення ранкової зарядки на площі Філармонії - 240 грн., у завершальні дні акції близько 8 тис. грн. передали фонду лікарі Хотинського району (в загальному Хотинський район передав доброчинцям понад 17 тис. грн.), у рамках благодійного он-лайн-аукціону побачень волонтерам передано 391 грн.

«Чужих дітей не буває»

День Святого Миколая - найбажаніший і улюбленіший день для кожної дитини. Особливо для дітей-сиріт, які живуть у школах і будинках-інтернатах, де Святий Миколай може виконати їх саму заповітну мрію.

Благодійна акція

Небесна сотня

До Дня Героїв Небесної Сотні, з ініціативи Буковинського державного медичного університету і Департаменту охорони здоров’я ОДА проводиться безкоштовна благодійна акція в Університетській стоматологічній клініці. Стоматологічну допомогу надаватимуть висококваліфіковані фахівці стоматологічного факультету БДМУ.

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.