Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студент-іноземний громадянин БДМУ отримав диплом переможця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт

Впродовж 29-30 березня 2017 року у Харківському національному медичному університеті проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

В галузі природничих наук, техніки і гуманітарних наук (2016-17 навчальний рік) за фахом «Клінічна і фундаментальна медицина, стоматологія та фармакологія» (англійською мовою).

Вищий державний навчальний заклад України «Буковинський державний медичний університет» на конкурсі гідно представив студент 6-го курсу медичного факультету №3 – Чандарана Нірбхаї, який в результаті нагороджений дипломом за 3 місце.

На розгляд журі Чандарана презентував наукове дослідження «Гендерно-специфічні відмінності при бронхіальній астмі у дітей до і після пубертату» (дослідження виконане на кафедрі педіатрії та дитячих інфекційних хвороб, науковий керівник – доцент Н.К. Богуцька.

Від імені ректорату щиро вітаємо Чандарана та наукового керівника із почесною нагородою та бажаємо нових здобутків.

Галерея зображень:

Студент БДМУ здобув перемогу в ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Техногенна безпека».

Студент БДМУ посів ІІІ місце на олімпіаді з клінічної імунології та алергології

Студент 5-го курсу медичного факультету №2 Вадим Мальченко здобув почесне ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Клінічна імунологія та алергологія», яка відбулася 14-15 квітня 2016 року на базі Національного медичного університету імені О.О. Богомольця.