Викладачі і гуртківці провели круглий стіл до Дня науки

30 жовтняна 2015р. кафедрі сімейної медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»до Всесвітнього дня науки проведено круглий стіл на тему: «Новітні розробки та завдання наукового пошуку наукових шкіл кафедри сімейної медицини». До наукової дискусії долучилися д.мед.н., професор, завідувач кафедри сімейної медицини Лариса Петрівна Сидорчук, доценти Тетяна Василівна Казанцева, Сергій Іванович Іващук, Оксана Анатоліївна Петринич, Лариса Василівна Мельничук, Лівія Василівна Никифор, асистент Аліна Андріївна Соколенко. Всі присутні науковці надали інформацію про власний внесок до наукового доробку кафедри та окреслили перспективи подальшого творчого пошуку.

До Дня науки на кафедрі психології провели науково-практичний семінар

До Дня науки 24 квітня на кафедрі психології та соціології Буковинського державного медичного університету для студентів 3 курсу спеціальності «Медична психологія» проведено науково-практичний семінар, присвячений пам’яті соціального психолога, психоаналітика Еріха Фромма.

До Дня науки студенти і викладачі обговорили питання ХОЗЛ

2 листопада 2015 року до Всесвітнього дня науки на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб був проведений круглий стіл на тему: «ХОЗЛ: сучасні аспекти поширеності, діагностики, лікування, основні принципи профілактики».