Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладач БДМУ провела інформаційну годину до Всесвітнього дня імунітету

На кафедрі медичної та фармацевтичної хімії 1 березня 2017 року до Всесвітнього дня імунітету була проведена інформаційна година асистентом Панімарчук О.І. зі студентами ІІ – IV курсів фармацевтичного факультету.

Всесвітній день імунітету – лише один день в переліку медичних дат, але його значення величезне. Адже здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя.

Вірним помічником імунітету є: збалансоване раціональне харчування, здоровий спосіб життя, здоровий і повноцінний сон, гігієна та чистота, свіже повітря, фізичні навантаження, активний відпочинок, загартовування і, звичайно, позитивні емоції, сміх, приємні враження, любов.

Метою заходу було інформувати студентів про значення, особливості функціонування імунної системи і способи її зміцнення.

Галерея зображень:
Викладач БДМУ провела інформаційну годину до Всесвітнього дня імунітету

1 березня – Всесвітній день імунітету

Цей день став відзначатися спочатку медичною громадськістю за ініціативою Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я (ВООЗ) з 2002 року з метою залучення широкої громадської уваги до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету в цілому.