Співробітники БДМУ стали учасниками міжнародного форуму в Сучаві

Викладачі БДМУ взяли активну участі в міжнародній конференції  «Сучавські медичні дні» (Conferința «Zilele Medicale ale Sucevei» - Ediția a VII-a, 2018), яка відбулася 24-26 травня 2018 року в м. Сучава (Румунія)

У форумі взяли участь к.мед.н., асистент Гресько М.Д. (кафедра акушерства та гінекології), к. мед. н., доцент Голяр О.І. (кафедра внутрішньої медицини та інфекційних хвороб), асистент Герасим Л.М. та к.мед.н., доцент Галагдина А.А (кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої хірургії)

Під час конференції відбувся обмін науковою інформацією та досвідом практичної роботи, отримано інформацію для впровадження новітніх досягнень у практичну діяльність, ознайомлено з новітніми методами інструментальних та лабораторних досліджень для вирішення актуальних проблем у галузі медицини.

Неабиякий інтерес викликали насичена науковою інформацією програма та румунський колорит конференції.

Європейськa студентськa конференція “Трансплантація та імплантація”

17-20 вересня в клініці Шаріте, лікарні Вірхова м. Берліна проводилась 23-я Європейська студентська конференція “Трансплантація та імплантація”. В роботі конференції приймали участь представники студентської молоді з багатьох країн: України, Росії, Білорусії, Румунії, Болгарії, Бельгії, Індонезії.

Маємо честь запросити Вас взяти участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Актуальні питання коморбідності при захворюваннях органів дихання та туберкульозі», яка відбудеться 1-2 жовтня на базі ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» згідно з «Реєстром з’їздів, конгресі

БДМУ приймає делегацію зі Швейцарії

У рамках міжнародної співпраці з Психіатричною клінікою м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) на базі Буковинського державного медичного університету відбудеться триденний семінар-тренінг