Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Викладачі БДМУ взяли участь в конференції в Яссах

Під час заходу
Упродовж 9-10 лютого в м. Ясси пройшла міжнародна науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід – ключ успіху в діагностиці, лікуванні та освіті пацієнтів».

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» взяли участь представники кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини: завідувач кафедри, д.мед.н., професор Нечитайло Ю.М., к.мед.н., доцент Нечитайло Д. Ю. та к.мед.н., доцент Буряк О.Г.

Професор Нечитайло Ю.М. виступив з презентацією цікавого клінічного випадку, а доценти Нечитайло Д.Ю. та Буряк О.Г. – з доповідями по тематиці НДР кафедри. Крім того, викладачі БДМУ приймали активну участь у дискусіях та дебатах по аналізу різних клінічних випадків. На завершення конференції делегацію з БДМУ було запрошено прийняти участь у педіатричному конгресі, який відбудеться навесні у м. Бухарест.