Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Викладачі БДМУ взяли участь в конференції в Яссах

Під час заходу
Упродовж 9-10 лютого в м. Ясси пройшла міжнародна науково-практична конференція «Мультидисциплінарний підхід – ключ успіху в діагностиці, лікуванні та освіті пацієнтів».

Від ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» взяли участь представники кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини: завідувач кафедри, д.мед.н., професор Нечитайло Ю.М., к.мед.н., доцент Нечитайло Д. Ю. та к.мед.н., доцент Буряк О.Г.

Професор Нечитайло Ю.М. виступив з презентацією цікавого клінічного випадку, а доценти Нечитайло Д.Ю. та Буряк О.Г. – з доповідями по тематиці НДР кафедри. Крім того, викладачі БДМУ приймали активну участь у дискусіях та дебатах по аналізу різних клінічних випадків. На завершення конференції делегацію з БДМУ було запрошено прийняти участь у педіатричному конгресі, який відбудеться навесні у м. Бухарест.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

На кафедрі клінічної імунології провели заходи до Дня науки

У рамках відзначення «Дня науки» кафедрою клінічної імунології, алергології та ендокринології Буковинського державного медичного університету було проведено ряд заходів.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.