В БДМУ зорганізували акцію «Великодній кошик для воїнів України»

Викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету провели вже традиційну акцію напередодні Великодня для захисників України на Сході.

З ініціативи Профспілкового комітету (Голова – Петро Євгенович Ковальчук) з допомогою Студентської ради БДМУ та громадської організації «Ніхто крім нас» на Схід України передано продукти до Великоднього кошика для воїнів АТО. До акції долучилися студентки БДМУ Дмитрук Анна та Рихло Інна – засновниці ГО «Крила Надії», які власноруч спекли пряники з побажаннями для захисників східних кордонів нашої Батьківщини.

Було закуплено продукти, смаколики, які українські захисники зможуть покласти до свого Великоднього кошика. Також закуплено побутове приладдя, одяг, взуття. Всі гостинці волонтери вже відвезли на передову та передали воїнам.

Галерея зображень:
В БДМУ зорганізували акцію «Великодній кошик для воїнів України»

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

В БДМУ відзначили День збройних сил України

5 грудня 2017 року до Дня Збройних сил України, в студентському читальному залі №1 бібліотеки БДМУ, відбулася година патріотизму – «Уклін всім, хто край свій боронить».

Викладачі та студенти БДМУ відзначили День Соборності України

З нагоди Дня Соборності України у Чернівцях провели урочисті заходи, участь в яких взяли колектив і студенти Буковинського державного медичного університету.