Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладачів БДМУ відзначено ювілейною відзнакою «100-річчя Буковинському віче»

Викладачів БДМУ відзначено ювілейною відзнакою «100-річчя Буковинському віче»

9 березня весь світ відзначає 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 

З цієї нагоди на Центральну площу вшанувати пам’ять Великого українського Кобзаря прийшли представники обласної та міської влади, духовенство, актив громадських організацій, учні, студенти, викладачі ЗОШ, середніх та вищих учбових закладів, мешканці та гості міста.

Від Буковинського державного медичного університету участь в заході взяли представники ректорату, кафедр та студентства університету.

Під виконання пісні з народною мелодією на вірш Тарас Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували Героїв України, поклали лампадки до портретів загиблих Героїв.

Також в Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка відбувся концерт, присвячений ювілейній даті від дня народження Тараса Шевченка.

В.о. Голови Чернівецької облдержадмінстрації Михайло Павлюк нагородив буковинців ювілейною відзнакою обласної державної адміністрації «100-річчя Буковинському віче». Серед нагороджених викладачі БДМУ: Василь Присяжнюк, доктор медичних наук, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та Марина Патратій, кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини.

 

Більше новин БДМУ: 

1 жовтня – Міжнародний день лікаря

Міжнародний день лікаря

 
З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. Це день солідарності та активних дій лікарів усього світу. У 1971 році була створена міжнародна медична гуманітарна організація Лікарі без кордонів – Medecins Sans Frontieres, MSF. Серед засновників – Міжнародний Червоний Хрест, Мальтійський орден і ЮНІСЕФ.
 

100 років Конституції УНР

Під час заходу
29 квітня 2018 року виповнюється 100 років Конституції УНР, поява якої стала закономірним підсумком перебігу політичного процесу в Україні, започаткованого в березні 1917 року.