Викладачів БДМУ відзначено ювілейною відзнакою «100-річчя Буковинському віче»

Викладачів БДМУ відзначено ювілейною відзнакою «100-річчя Буковинському віче»

9 березня весь світ відзначає 205-ту річницю від дня народження Тараса Григоровича Шевченка.

 

З цієї нагоди на Центральну площу вшанувати пам’ять Великого українського Кобзаря прийшли представники обласної та міської влади, духовенство, актив громадських організацій, учні, студенти, викладачі ЗОШ, середніх та вищих учбових закладів, мешканці та гості міста.

Від Буковинського державного медичного університету участь в заході взяли представники ректорату, кафедр та студентства університету.

Під виконання пісні з народною мелодією на вірш Тарас Шевченка «Реве та стогне Дніпр широкий», присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку.

Хвилиною мовчання учасники заходу вшанували Героїв України, поклали лампадки до портретів загиблих Героїв.

Також в Чернівецькій обласній філармонії імені Дмитра Гнатюка відбувся концерт, присвячений ювілейній даті від дня народження Тараса Шевченка.

В.о. Голови Чернівецької облдержадмінстрації Михайло Павлюк нагородив буковинців ювілейною відзнакою обласної державної адміністрації «100-річчя Буковинському віче». Серед нагороджених викладачі БДМУ: Василь Присяжнюк, доктор медичних наук, доцент кафедри пропедевтики внутрішніх хвороб та Марина Патратій, кандидат медичних наук, доцент кафедри внутрішньої медицини.