Студенти БДМУ взяли участь у Всеукраїнському чемпіонаті з домедичної допомоги

29 жовтня 2016 року студенти Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» Романчук Віктор, Косован Дмитро та Дядик Віктор взяли участь у І Всеукраїнському чемпіонаті з домедичної допомоги, який проходив на базі ДВНЗ «Тернопільський державний медичний університет імені Горбачевського МОЗ України». Під час змагань було створено 10 ситуаційних задач (утоплення, кататравма, ДТП, втрата свідомості, опіки, стороннє тіло у верхніх дихальних шляхах), під час яких студенти-медики надавали першу долікарську допомогу. Команда БДМУ закріпила актуальні знання, уміння й навички з надання домедичної допомоги та продемонструвала високий рівень підготовки до практичної та теоретичної частин чемпіонату.

Студентів навчали наданню медичної допомоги в умовах бойових дій

З 25 по 27 березня на базі Чернівецької міської дитячої лікарні відбулося навчання студентів Буковинського державного медичного університету з надання медичної допомоги в умовах бойових дій.