Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Відбулися змагання з шахів

10-11 грудня у шаховому клубі «Біла тура» відбулися змагання Обласних Спортивних Ігор серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації з шахів. Збірна команда БДМУ вже традиційно виступає на цих змаганнях.

Не став виключенням і цей рік. Наші шахісти посіли третє загальнокомандне місце. В особистому заліку всі члени збірної також стали призерами.

Тренер збірної команди старший викладач кафедри внутрішньої медицини, фізичної реабілітації та спортивної медицини Ібрагімова Л. С. відзначила, що результатом виступу вона задоволена, адже у змаганнях брав участь оновлений склад команди, а,отже, команда має гарну перспективу на ще кращі результати.

У складі команди виступали:

- Явеляк Максим – фармацевтичний факультет, 4 курс;

- Курцеба Мирон –медичний факультет №2, 3 курс;

- Ягер Іван – медичний факультет №2, 1 курс;

- Муржак Ольга – медичний факультет №2, 6 курс;

- Рибарчук Анна – медичний факультет №1, 6 курс;

- Снігур Катерина – медичний факультет №1, 1 курс.

Вітаємо наших шахістів з успішним виступом і сподіваємось, що в наступному році вони здобудуть чемпіонське звання.