Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Викладачі кафедри мікробіології провели профорієнтаційну роботу зі школярами

15 жовтня 2015р. викладачі кафедри мікробіології та вірусології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» - асистент Бендас В.В. та доцент Міхєєв А.О.провели профорієнтаційний захід з учнями 10-11 класів (біолого-хімічний профіль) Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5 (директор Жуковська Світлана Володимирівна).

Співробітники БДМУ ознайомили учнів з основними досягненнями університету, відомими випускниками вузу (В. Івасюк та Ю.П. Спіженко), основними спеціальностями та факультетами. Також учні були проінформовані стосовно сайту БДМУ, системою дистанційного навчання, підготовчим відділенням, а також можливістю готуватися до ЗНО дистанційно. Асистент Бендас В.В. та доцент Міхєєв А.О. докладно розповіли учням про необхідні сертифікати ЗНО, які необхідні для вступу в БДМУ, особливості навчання, електронний журнал та доступ до нього як викладачів, так і студентів та їх батьків. Учні заповнили анкети стосовно їх інформаційного забезпечення як майбутніх абітурієнтів та планів щодо вступу в БДМУ.

Всіх бажаючих було запрошено на «День відкритих дверей» в палац «Академічний» 1 листопада. У рамках зустрічі учні були ознайомлені з найпоширенішими пандемічними інфекційними хворобами, визначено причини їх виникнення та поширення. Зазначено, що запобігання цим захворюванням та збереження здоров’я нації є ключовими факторами забезпечення національної безпеки України. Науковці звернули увагу на організацію різноманітних лікувальних та профілактичних заходів, зробивши акцент на формуванні у суспільній свідомості відповідальності за власне здоров’я серед населення, пропагування здорового способу життя.

Викладачі БДМУ провели виховну бесіду зі школярами

У музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії було проведено бесіду з учнями Глибоцького ліцею про шкідливість тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотиків, небезпеку інфекційних захворювань. Бесіду провели професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва за участі старшого лаборанта кафедри Надії Беседінської.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Для школярів провели просвітницький захід до Дня алерголога

Вже стало доброю традицією проведення інформаційних виховних годин у навчальних закладах м. Чернівці та області