Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Спортивний форум 2014

Спортивний форум 2014

28 листопада у Києві відбулась І установча наукова конференція «Здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт. Актуальні питання спортивної медицини. Реабілітація: фізична, медична, психологічна».

У роботі конференції взяли участь більше 200 учасників з усіх куточків України. На конференції розглядалися такі питання: здоровий спосіб життя, фізична культура, спорт-взаємний і розвиток, аспекти здорового способу життя, актуальні питання спортивної медицини, медична, фізична, психологічна реабілітація в сучасних умовах. Буковинський державний університет представляла проф. Полянська О.С., яка виступила на пленарному засіданні з доповіддю, в якій розглянула актуальні аспекти електрокардіологічних змін у спортсменів, які займаються різними видами спорту, що потребують ретельного їх обстеження і контролю під час занять спортом.