Спортивний форум 2014

28 листопада у Києві відбулась І установча наукова конференція «Здоровий спосіб життя, фізична культура і спорт. Актуальні питання спортивної медицини. Реабілітація: фізична, медична, психологічна».

У роботі конференції взяли участь більше 200 учасників з усіх куточків України. На конференції розглядалися такі питання: здоровий спосіб життя, фізична культура, спорт-взаємний і розвиток, аспекти здорового способу життя, актуальні питання спортивної медицини, медична, фізична, психологічна реабілітація в сучасних умовах. Буковинський державний університет представляла проф. Полянська О.С., яка виступила на пленарному засіданні з доповіддю, в якій розглянула актуальні аспекти електрокардіологічних змін у спортсменів, які займаються різними видами спорту, що потребують ретельного їх обстеження і контролю під час занять спортом.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

В БДМУ проведено психологічні тренінги для представників студентського самоврядування

В рамках ІІ Симпозіуму “Студентське самоврядування як один з елементів розвитку громадянського суспільства” було проведено психологічні тренінги для учасників симпозіуму.

Здорові діти – здорова нація

САНІТАРНО-ПРОСВІТНИЦЬКА АКЦІЯ. Здорова дитина – це радість для батьків, а в майбутньому – повноцінний громадянин суспільства. Тільки здорова дитина досягає успіхів у навчанні, добре розвивається фізично, має врівноважений психічний стан.