Студенти провели благодійні змагання зі складання пазлів

11 червня з ініціативи студдекана медичного факультету №2 Дмитра Косована, за підтримки студентів та сприяння декана факультету Володимира Глубоченка було проведено акцію «Склади пазл мрії».

Шість команд-представників різних курсів змагалися за першість, складаючи пазли на швидкість. Кожен учасник зробив власний благодійний внесок для здійснення мрій дітей-сиріт у рамках проекту «Буковинська мрія», який відбудеться 12 червня у ТРК «Мигове».

Завітали на змагання помічник ректора з іміджевої політики університету Алла Борисюк, завідувач курсом фізичного виховання та здоров’я Наталія Куліш, головний куратор факультету Яна Телекі.

Учасники змагань продемонстрували злагоджену командну роботу, а дух здорової конкуренції та прагнення бути корисними у благодійній справі доповнювали атмосферу заходу.

Переможці були нагороджені грамотами та подяками.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

Благодійна акція до Дня людини із синдромом Дауна

Кожного року у березні світова громадськість відзначає День людини із синдромом Дауна. Зауважимо, що День проведення вибраний не випадково, адже це двадцять перший день третього місяця, що засвідчує наявність у клітинах людини третьої хромосоми в 21-й парі.

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року

Буковинський державний медичний університет готовий до нового навчального року.

30 серпня відбулося спільне засідання Вченої ради та конференції трудового колективу Буковинського державного медичного університету.