В БДМУ розпочав роботу найбільший науковий медичний форум студентів та молодих вчених в Україні

В БДМУ розпочав роботу найбільший науковий медичний форум студентів та молодих вчених в Україні

2 квітня у Вищому державному навчальному закладі України «Буковинський державний медичний університет» розпочав роботу VІ Міжнародний медико-фармацевтичний конгрес студентів і молодих учених (Bukovinian International Medical Congress – BIMCO 2019).

Урочисте відкриття відбулося в палаці «Академічний». З вітальним словом до учасників Конгресу звернувся професор Тарас Бойчук, ректор університету, який побажав учасникам плідної наукової дискусії задля розвитку медичної науки та найкращих вражень від перебування на Буковині.
Від обласної влади з відкриттям студентського форуму учасників привітали Михайло Павлюк, в.о. голови Чернівецької облдержадміністрації та Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації.
Зазначимо, що цьогоріч в роботі Конгресу беруть участь 1580 представників медичних та фармацевтичних навчальних закладів і лікувальних установ з 32 країн. BIMCO-2019 підтримує міжнародне інформаційне партнерство з медичними конференціями 20-ти ВНЗ Європи та світу.
Конгрес BIMCO 2019 має 16 амбасадорів – молодих науковців-медиків у Австрії, Бангладеш, Бельгії, Болгарії, Боснії та Герцеговині, Великобританії, Греції, Єгипті, Індонезії, Молдові, Нідерландах, Пакистані, Польщі, Португалії, Румунії, Хорватії. Завданням Амбасадорів була популяризація BIMCO 2019 та забезпечення білатерального зв’язку між організаційним комітетом та учасниками конгресу.
Програма конференції