Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

На кафедрі соціальної медицини обговорили проблеми артеріальної гіпертензії

До Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією 12 травня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров'я відбувся круглий стіл на тему «Сучасні підходи щодо корекції чинників ризику виникнення артеріальної гіпертензії».

З доповіддю перед викладачами кафедри та студентами 4, 6 курсів медичних факультетів № 1, 2, 4 виступила асистент Вацик М.З., яка розповіла про поширеність артеріальної гіпертензії та захворюваність на неї, а також про проблеми профілактики артеріальної гіпертензії в сучасних соціально-економічних умовах в Україні та Чернівецькій області зокрема.

Під час круглого столу студенти продемонстрували високі знання з профілактики артеріальної гіпертензії. Викладачі кафедри гідно оцінили їх виступи та підготовлені ними бюлетені. У рамках співпраці з практичною охороною здоров’я бюлетені було передано КМУ «Міська поліклініка № 1» для подальшого використання. Головна мета проведених заходів – звернути увагу студентів на проблему артеріальної гіпертензії не лише, як медичну, а й соціальну.

Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

У рамках ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015» відбувся ІІІ Симпозіум «Студентське самоврядування як основа демократичної трансформації суспільства».

Відбулася чергова он-лайн лекція з міжнародною участю

У Буковинському державному медичному університеті продовжується цикл онлайн-лекцій професорів з Університету Сантьяго де Компостела, Іспанія.

Викладачі БДМУ взяли участь у тренінг-програмі «Хронічні захворювання»

12 лютого за підтримки Буковинського державного медичного університету було проведено Всеукраїнську тренінг-програму «Хронічні захворювання: профілактика та контроль».

До Міжнародного дня прав людини

З нагоди Міжнародного Дня прав людини 11 листопада асистент кафедри судової медицини та медичного правознавства Юрнюк С. провела лекцію зі студентами 4 курсу медичного факультету № 2 на тему «Поняття та класифікація прав людини».