На кафедрі соціальної медицини обговорили проблеми артеріальної гіпертензії

На кафедрі соціальної медицини обговорили проблеми артеріальної гіпертензії

До Всесвітнього дня боротьби з артеріальною гіпертензією 12 травня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров'я відбувся круглий стіл на тему «Сучасні підходи щодо корекції чинників ризику виникнення артеріальної гіпертензії».

З доповіддю перед викладачами кафедри та студентами 4, 6 курсів медичних факультетів № 1, 2, 4 виступила асистент Вацик М.З., яка розповіла про поширеність артеріальної гіпертензії та захворюваність на неї, а також про проблеми профілактики артеріальної гіпертензії в сучасних соціально-економічних умовах в Україні та Чернівецькій області зокрема.

Під час круглого столу студенти продемонстрували високі знання з профілактики артеріальної гіпертензії. Викладачі кафедри гідно оцінили їх виступи та підготовлені ними бюлетені. У рамках співпраці з практичною охороною здоров’я бюлетені було передано КМУ «Міська поліклініка № 1» для подальшого використання. Головна мета проведених заходів – звернути увагу студентів на проблему артеріальної гіпертензії не лише, як медичну, а й соціальну.