Міністерка охорони здоровʼя України відвідала симуляційний центр БДМУ

7 жовтня після відкриття Осінньої школи з медичної освіти Зоряна Скалецька, Міністерка охорони здоровʼя України, мала нагоду відвідати Центр симуляційної медицини та інноваційних технологій Буковинського державного медичного університету.

Роботу центру пані Зоряні презентував Тарас Бойчук, ректор БДМУ. Також Центр відвідали Михайло Павлюк, в.о. голови Чернівецької обласної державної адміністрації, Іван Мунтян, голова Чернівецької обласної ради та Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров‘я Чернівецької ОДА.

Керівник навчально-тренінгового центру симуляційної медицини БДМУ – Віталій Смандич провів для гостей екскурсію, під час якої ознайомив шановне товариство з особливостями проведення навчального процесу в умовах інноваційних технологій, продемонстрував як за допомогою різноманітних фантомів та манекенів покращують рівень знань та практичних навичок майбутніх медиків.

Галерея зображень:
Міністерка охорони здоровʼя України відвідала симуляційний центр БДМУ